Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys & Girls Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Main Competition)
1-25
Färdig
Jack Ogilvie
Merville Jiu-Jitsu
Caolan McCormick Grove Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
4-19
Färdig
SEAN COATES
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Vann på Submission - 01:54
Marc Young Force fitness
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-23
Färdig
Lip Jin Tee
Macaco Gold Team
Vann på poäng - 06:00
Murshid Salman Carlson Gracie London
Male Gi / Black / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
2-22
Färdig
ADAM WARDZINSKI
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission
Reinaldo Fuzil TEAM GIL CATARINO
Boys & Girls Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Main Competition)
1-26
Färdig
Jack Ogilvie
Merville Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:02
Adam Parkhill Merville Jiu-Jitsu
Boys & Girls Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Main Competition)
1-27
Färdig
Caolan McCormick
Grove Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:58
Adam Parkhill Merville Jiu-Jitsu
Male Gi / Black / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
Färdig
PEDRO RAMALHO
FOCUS JIU JITSU
AFNAN SAEED PSLPB CICERO COSTHA Vann på Walkover
Male Gi / Black / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
Färdig
AFNAN SAEED
PSLPB CICERO COSTHA
VICTOR MORAES PSLPB CICERO COSTHA Vann på Walkover
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
Färdig
Duane Harper
Yousuf Nabi Elements BJJ & Martial Arts Vann på Walkover
Male Absolute Gi / White / Adult / -76
(Main Competition)
Färdig
Kyle Delaney
COMBAT BASE UK
Steven Pirie Results Gym Vann på Walkover
Male Absolute Gi / White / Adult / +76
(Main Competition)
4-21
Färdig
Patrick Rowan
Origin BJJ Dundee
Vann på poäng - 05:00
Carmelo Liotta Old Guard Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / White / Adult / -76
(Main Competition)
Färdig
Adam Currie
Rick Young´s Blackbelt Academy
Jan Tatarynowicz CVA Jiu-Jitsu Vann på Walkover
Male Absolute Gi / Black / Adult / -76
(Main Competition)
2-27
Färdig
VICTOR MORAES
PSLPB CICERO COSTHA
Vann på Submission - 04:22
Sam Gibson Carlson Gracie London
Male Absolute Gi / White / Adult / +76
(Main Competition)
Färdig
Krzysztof Gorzkowski
The Griphouse BJJ
Jamie Steell SBG Moray Vann på Walkover
Male Absolute Gi / White / Adult / -76
(Main Competition)
1-28
Färdig
Marcin Kowal
Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Joshua Rowson Stealth BJJ Manchester
Male Absolute Gi / Blue / Masters / +76
(Main Competition)
Färdig
Timur Bargishev
Thomas Taudien The Griphouse BJJ Vann på Walkover
Male Absolute Gi / Blue / Masters / +76
(Main Competition)
Färdig
Frazer Hirsch
Origin BJJ Dundee
Leon Hinds Tillery combat Vann på Walkover
Male Absolute Gi / Purple / Adult / +76
(Main Competition)
Färdig
David Cartwright-Khoza
Gracie Barra Fulham
Rolandas Janavicius Checkmat Berwick Vann på Walkover
Male Absolute Gi / White / Adult / +76
(Main Competition)
3-19
Färdig
Jamie Steell
SBG Moray
Vann på poäng - 05:00
Jamie Mitchell Danimal BJJ
Male Absolute Gi / Blue / Masters / +76
(Main Competition)
4-22
Färdig
Thomas Taudien
The Griphouse BJJ
Leon Hinds Tillery combat Vann på Submission - 02:24
Male Absolute Gi / White / Adult / -76
(Main Competition)
1-29
Färdig
Steven Pirie
Results Gym
Vann på domslut - 05:00
Jan Tatarynowicz CVA Jiu-Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Main Competition)
2-23
Färdig
Grant Haida
Pendle Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 06:00
Jaike Robertson MNBJJ
Male Absolute Gi / Purple / Adult / +76
(Main Competition)
4-23
Färdig
Rolandas Janavicius
Checkmat Berwick
Vann på Submission - 04:03
MIKOLAJ BAJSEROWICZ Carlson Gracie London
Male Absolute Gi / White / Masters / -76
(Main Competition)
Färdig
Alan Anderson
Rick Young´s Blackbelt Academy
Vann på Walkover
Unknown User SBG South Shields
Male Absolute Gi / White / Masters / +76
(Main Competition)
3-20
Färdig
Lewis Adams
Macaco Gold Team
Vann på poäng - 05:00
Gary Muir Jax Mixed Martial Arts
Male Absolute Gi / Blue / Adult / +76
(Main Competition)
1-32
Färdig
Alex Graham
Rick Young´s Blackbelt Academy
Will Grant Carlson Gracie London Vann på poäng - 06:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Main Competition)
2-24
Färdig
Yorrick Von Ohlen
Carlson Gracie London
Martin McClenaghan SBG Vann på poäng - 06:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / +76
(Main Competition)
4-25
Färdig
SEAN COATES
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Vann på Walkover
Ant Kirkland
Male Absolute Gi / White / Masters / +76
(Main Competition)
3-21
Färdig
Pawel Chlebowski
Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Wojciech Wyrebek Rick Young´s Blackbelt Academy Vann på poäng - 05:00
Male Absolute Gi / Brown / Masters / Open Weight
(Main Competition)
4-26
Färdig
Vencerlau Braz Rangel Silva Junior
PSLPB CICERO COSTHA
Vann på poäng - 06:00
Carl Hutchinson LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Male Absolute Gi / White / Adult / -76
(Main Competition)
1-30
Färdig
Marcin Kowal
Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Adam Moosa East Kilbride BJJ Vann på Submission - 03:07
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Main Competition)
2-25
Färdig
Hubert Kiepas
MNBJJ
Vann via diskvalificering
Robbie McNab Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy