Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
2-12
Färdig
GEORGE DANN
Carlson Gracie London
Vann på domslut - 06:00
Will Grant Carlson Gracie London
Female Gi / Purple / Combined/ -74 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-12
Färdig
MARINA MAVROU
Carlson Gracie London
Vann på Submission - 01:44
Victoria Coates Rising Phoenix BJJ
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Main Competition)
1-17
Färdig
Louise Cox
Boxmoor BJJ
Vann på poäng - 05:00
Erin Beaumont Macaco Gold Team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
3-14
Färdig
Martin McClenaghan
SBG
Vann på Submission - 05:18
Calum Dalrymple Aberdeen Combat Centre
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-14
Färdig
Thomas Taudien
The Griphouse BJJ
Danny Boyle Rick Young´s Blackbelt Academy Vann på Submission - 02:15
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-16
Färdig
Kevin Hamilton
Rick Young´s Blackbelt Academy
Vann på Submission - 04:39
Alan Smith The Griphouse BJJ
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Main Competition)
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
1-19
Färdig
Andrew Laxa
Hilti BJJ Förening Enköping
Jordan Cooper North East Jiu Jitsu Vann på Submission - 04:26
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
2-15
Färdig
David Cartwright-Khoza
Gracie Barra Fulham
FABIAN SKRABULA Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy Vann via diskvalificering
Male Gi / Black / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
2-18
Färdig
BRADLEY HILL
Gracie Barra Birmingham
Stefano Correa AOA - ACADEMIA OTAVIO ALMEIDA Vann på poäng - 10:00
Female Gi / Purple / Combined/ -74 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-13
Färdig
Una Quinn
TEAM TORRES/ ACTJJ
Vann på poäng - 06:00
MARINA MAVROU Carlson Gracie London
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
1-18
Färdig
KALEL SANTOS
PSLPB CICERO COSTHA
Vann på poäng - 08:00
Dinu Bucalet Mill Hill BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
3-15
Färdig
Danny Stirk
Vann på poäng - 06:00
Martin McClenaghan SBG
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-15
Färdig
Jamie Gardner
BraveheartMMA
Danny Boyle Rick Young´s Blackbelt Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Main Competition)
2-19
Färdig
James Bland
Mauricio Gomes Bjj Team
Lee Wright GORDO JIU JITSU Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Black / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
3-16
Färdig
Sam Gibson
Carlson Gracie London
VICTOR MORAES PSLPB CICERO COSTHA Vann på poäng - 10:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Main Competition)
1-16
Färdig
Hubert Kiepas
MNBJJ
Grant Haida Pendle Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
4-17
Färdig
MIKOLAJ BAJSEROWICZ
Carlson Gracie London
Vann på Submission - 06:21
Steven Stokes Pendle Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
2-16
Färdig
Cameron Nicol
The Griphouse BJJ
Vann på poäng - 07:00
FABIAN SKRABULA Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-21
Färdig
Vencerlau Braz Rangel Silva Junior
PSLPB CICERO COSTHA
Lip Jin Tee Macaco Gold Team Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
3-17
Färdig
Matt Holland
Focus Gold team
Duane Harper Vann på Submission - 04:51
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
4-18
Färdig
SEAN COATES
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Vann på domslut - 08:00
BRUNO LIMA GRACIE BARRA BENFICA LISBOA
Female Gi / Black / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
2-20
Färdig
SAMANTHA COOK
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 09:14
Hanna Hirvonen Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-22
Färdig
KIERAN COXON
Murshid Salman Carlson Gracie London Vann på Submission - 03:43
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
3-18
Färdig
Yousuf Nabi
Elements BJJ & Martial Arts
Vann på poäng - 06:00
Nam Hoang COMBAT BASE UK
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
1-20
Färdig
KALEL SANTOS
PSLPB CICERO COSTHA
Vann på Submission - 04:09
Jordan Cooper North East Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
2-21
Färdig
ADAM WARDZINSKI
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 08:15
Reinaldo Fuzil TEAM GIL CATARINO
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-20
Färdig
Carl Hutchinson
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Vann på poäng - 06:00
David Stewart MNBJJ
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
Färdig
Matt Holland
Focus Gold team
Nam Hoang COMBAT BASE UK Vann på Walkover
Boys & Girls Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -39,3 kg
(Main Competition)
1-24
Färdig
Rory Connellan
Merville Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Sophie Cates Merville Jiu-Jitsu
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
Färdig
BRUNO LIMA
GRACIE BARRA BENFICA LISBOA
Vann på Walkover
Ant Kirkland