Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Main Competition)
2-30
Окончено
Gavin Macqueen
MNBJJ
Won by Submission - 02:37
Ashley Wiles SBG Aberdeen
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-29
Окончено
Jackson Clarke
Newcastle Itaipava BJJ and MMA
Won by points - 05:00
Josh Grundie SBG Moray
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-31
Окончено
Colm Curley
SBG Dublin 24
Won by points - 05:00
Sheamy Mcgeady Ronin Grappling
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
6-30
Окончено
Willie Smith
Connection Gracie Jiu-Jitsu
Gregory Black Oban BJJ Won by Submission - 00:48
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
3-28
Окончено
Jack Griffiths
CVA Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:29
Gary Speirs Higher Level MMA
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
2-28
Окончено
Jacob Moore
Playfair Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:23
Liam Murphy BraveheartMMA
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
3-29
Окончено
KEVIN MCALOON
SBG Moray
Beinn Campbell SBG Aberdeen Won by points - 07:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Main Competition)
1-32
Окончено
Julia Maslanka
Scottish Hit Squad
Marie Scott Higher Level MMA Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
6-34
Окончено
Jamie Binnie
Sparta Vale Tudo
David Khupenia Rick Young's Blackbelt Academy Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / White (18+) / Masters / Open Weight
(Main Competition)
Окончено
Dariusz Kohut
Mark Connor BJJ
Tom McIntyre Aberdeen Combat Centre Won by Walkover
Female Absolute Gi / White / Adult (18+) / Open Weight
(Main Competition)
2-31
Окончено
Tayla Hammond
CVA Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Iwona Dylenska Higher Level MMA
Male Absolute Gi / White (18+) / Masters / Open Weight
(Main Competition)
5-31
Окончено
Dave Roper
Won by Submission - 01:44
Shaun Kennedy Low Tide BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-33
Окончено
Ross Taylor
EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Ryan Mangan TeamRyano Won by points - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Main Competition)
5-28
Окончено
Shaun Gray
Fair City Jiu Jitsu
Daniel Clooney SBG Dublin 24 Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
6-35
Окончено
John Derrick
Itaipava BJJ - Livingston
Won by points - 05:00
Alan Johnstone Ronin Grappling
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Main Competition)
3-31
Окончено
Kunle Lawal
Higher Level - DNFT
Ashley Wiles SBG Aberdeen Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
1-35
Окончено
Christopher McCall
Checkmat Edinburgh
Callum Weir MNBJJ Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-35
Окончено
Ethan Beaumont
Matt Holland Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:22
Mateusz Grabiec Oban BJJ
Male Absolute Gi / White (18+) / Adult / Open Weight
(Main Competition)
2-34
Окончено
Jack Thomson
Fair City Jiu Jitsu
Matthew Southwell CVA Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:59
Male Gi / Purple / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-36
Окончено
James Coggs
The Griphouse BJJ
Jonny Plimmer Radgie rollers/equilibrium mma Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / White (18+) / Masters / Open Weight
(Main Competition)
5-30
Окончено
Tom McIntyre
Aberdeen Combat Centre
Won by Submission - 02:32
Saul Ovenstone Gracie Barra Fife
Male Gi / Blue / Seniors (40+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
6-38
Окончено
Phil Haworth
HMAC Inverness
Daniel Ireland Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
2-29
Окончено
Araujo Cutabiala
MNBJJ
Won by points - 06:00
Stuart Shankland Callachans BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
1-36
Окончено
Lewis Cunningham
Hellfish BJJ
Patrick Rowan Dundee mixed martial arts youth and community sports association Won by Submission - 00:28
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-34
Окончено
Ross Smith
The Griphouse BJJ
Ryan Mangan TeamRyano Won by points - 07:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Main Competition)
1-33
Окончено
Iwona Dylenska
Higher Level MMA
Won by points - 05:00
Tayla Hammond CVA Jiu-Jitsu
Male Gi / Blue / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
6-36
Окончено
Jamie Binnie
Sparta Vale Tudo
Won by points - 05:00
Alan Johnstone Ronin Grappling
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Main Competition)
3-32
Окончено
Jacob Moore
Playfair Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:15
Shaun Gray Fair City Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Main Competition)
5-34
Окончено
Gary Muir
JAX - Mixed Martial Arts
Won by Submission - 01:45
Alastair McCulloch Rick Young's Blackbelt Academy
Male Absolute Gi / White (18+) / Adult / Open Weight
(Main Competition)
Окончено
Jamie Hillier
SBG Aberdeen
Won by Walkover
Craig Smith Aberdeen Combat Centre
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Main Competition)
Окончено
Harvey Anderson
Urban Guerrillas
Grzegorz Wojtalewski SBG Aberdeen Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
1-37
Окончено
Craig Cowie
JAX - Mixed Martial Arts
Kunle Lawal Higher Level - DNFT Won by points - 06:00