Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Main Competition)
2-30
Färdig
Gavin Macqueen
MNBJJ
Vann på Submission - 02:37
Ashley Wiles SBG Aberdeen
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-29
Färdig
Jackson Clarke
Newcastle Itaipava BJJ and MMA
Vann på poäng - 05:00
Josh Grundie SBG Moray
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-31
Färdig
Colm Curley
SBG Dublin 24
Vann på poäng - 05:00
Sheamy Mcgeady Ronin Grappling
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
6-30
Färdig
Willie Smith
Connection Gracie Jiu-Jitsu
Gregory Black Oban BJJ Vann på Submission - 00:48
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
3-28
Färdig
Jack Griffiths
CVA Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:29
Gary Speirs Higher Level MMA
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
2-28
Färdig
Jacob Moore
Playfair Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:23
Liam Murphy BraveheartMMA
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
3-29
Färdig
KEVIN MCALOON
SBG Moray
Beinn Campbell SBG Aberdeen Vann på poäng - 07:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Main Competition)
1-32
Färdig
Julia Maslanka
Scottish Hit Squad
Marie Scott Higher Level MMA Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
6-34
Färdig
Jamie Binnie
Sparta Vale Tudo
David Khupenia Rick Young's Blackbelt Academy Vann på poäng - 05:00
Male Absolute Gi / White (18+) / Masters / Open Weight
(Main Competition)
Färdig
Dariusz Kohut
Mark Connor BJJ
Tom McIntyre Aberdeen Combat Centre Vann på Walkover
Female Absolute Gi / White / Adult (18+) / Open Weight
(Main Competition)
2-31
Färdig
Tayla Hammond
CVA Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Iwona Dylenska Higher Level MMA
Male Absolute Gi / White (18+) / Masters / Open Weight
(Main Competition)
5-31
Färdig
Dave Roper
Vann på Submission - 01:44
Shaun Kennedy Low Tide BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-33
Färdig
Ross Taylor
EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Ryan Mangan TeamRyano Vann på poäng - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Main Competition)
5-28
Färdig
Shaun Gray
Fair City Jiu Jitsu
Daniel Clooney SBG Dublin 24 Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Blue / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
6-35
Färdig
John Derrick
Itaipava BJJ - Livingston
Vann på poäng - 05:00
Alan Johnstone Ronin Grappling
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Main Competition)
3-31
Färdig
Kunle Lawal
Higher Level - DNFT
Ashley Wiles SBG Aberdeen Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
1-35
Färdig
Christopher McCall
Checkmat Edinburgh
Callum Weir MNBJJ Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Purple / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-35
Färdig
Ethan Beaumont
Matt Holland Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:22
Mateusz Grabiec Oban BJJ
Male Absolute Gi / White (18+) / Adult / Open Weight
(Main Competition)
2-34
Färdig
Jack Thomson
Fair City Jiu Jitsu
Matthew Southwell CVA Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:59
Male Gi / Purple / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
4-36
Färdig
James Coggs
The Griphouse BJJ
Jonny Plimmer Radgie rollers/equilibrium mma Vann på poäng - 05:00
Male Absolute Gi / White (18+) / Masters / Open Weight
(Main Competition)
5-30
Färdig
Tom McIntyre
Aberdeen Combat Centre
Vann på Submission - 02:32
Saul Ovenstone Gracie Barra Fife
Male Gi / Blue / Seniors (40+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
6-38
Färdig
Phil Haworth
HMAC Inverness
Daniel Ireland Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
2-29
Färdig
Araujo Cutabiala
MNBJJ
Vann på poäng - 06:00
Stuart Shankland Callachans BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
1-36
Färdig
Lewis Cunningham
Hellfish BJJ
Patrick Rowan Dundee mixed martial arts youth and community sports association Vann på Submission - 00:28
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
4-34
Färdig
Ross Smith
The Griphouse BJJ
Ryan Mangan TeamRyano Vann på poäng - 07:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Main Competition)
1-33
Färdig
Iwona Dylenska
Higher Level MMA
Vann på poäng - 05:00
Tayla Hammond CVA Jiu-Jitsu
Male Gi / Blue / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
6-36
Färdig
Jamie Binnie
Sparta Vale Tudo
Vann på poäng - 05:00
Alan Johnstone Ronin Grappling
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Main Competition)
3-32
Färdig
Jacob Moore
Playfair Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:15
Shaun Gray Fair City Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Main Competition)
5-34
Färdig
Gary Muir
JAX - Mixed Martial Arts
Vann på Submission - 01:45
Alastair McCulloch Rick Young's Blackbelt Academy
Male Absolute Gi / White (18+) / Adult / Open Weight
(Main Competition)
Färdig
Jamie Hillier
SBG Aberdeen
Vann på Walkover
Craig Smith Aberdeen Combat Centre
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Main Competition)
Färdig
Harvey Anderson
Urban Guerrillas
Grzegorz Wojtalewski SBG Aberdeen Vann på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
1-37
Färdig
Craig Cowie
JAX - Mixed Martial Arts
Kunle Lawal Higher Level - DNFT Vann på poäng - 06:00