Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -1
Закінчено
Mason May
Radgie Rollers
Won by points - 03:00
William Shaw Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -3
Закінчено
Caleb Macpherson
JAX - Mixed Martial Arts
Won by Submission - 01:27
Viktor Skrzypinski Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-1
Закінчено
Rocco Mcgeady
Won by points - 03:00
Murray McKinnon Team Titan - Dojo 54
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -2
Закінчено
Mason May
Radgie Rollers
Won by Submission - 01:41
Luke Burbank Low Tide BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-2
Закінчено
Thomas Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Daniel O'Connell Team Titan - Dojo 54 Won by Submission - 00:16
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -6
Закінчено
Blair Girdwood
Fighters Hive
Charlie Bruce Omega Grappling Won by Submission - 00:46
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -4
Закінчено
Luke Burbank
Low Tide BJJ
Won by Submission - 00:27
Viktor Skrzypinski Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-3
Закінчено
Rocco Mcgeady
Coen Howat The Griphouse BJJ Won by points - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -5
Закінчено
Mason May
Radgie Rollers
Won by Submission - 01:50
Caleb Macpherson JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-4
Закінчено
Daniel O'Connell
Team Titan - Dojo 54
Won by points - 03:00
Matthew McLaughlin The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-7
Закінчено
Thomas Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Murray McKinnon Team Titan - Dojo 54 Won by points - 01:40
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-5
Закінчено
Rocco Mcgeady
Won by points - 03:00
Matthew McLaughlin The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -7
Закінчено
Jamie MacRae
Omega Grappling
Fraser Macnab Itaipava BJJ - Livingston Won by points - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -8
Закінчено
Alfie Murray
Omega Grappling
Maximilian Urtins Omega Grappling Won by Submission - 00:20
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -13
Закінчено
Hannah Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Ellie Hart JAX - Mixed Martial Arts Won by Submission - 00:10
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-6
Закінчено
Coen Howat
The Griphouse BJJ
Daniel O'Connell Team Titan - Dojo 54 Won by points - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -9
Закінчено
Charlie Bruce
Omega Grappling
Fraser Macnab Itaipava BJJ - Livingston Won by points - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-8
Закінчено
Elliot Heaney
Fighters Hive
Jonny Taylor Fighters Hive Won by points - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -11
Закінчено
Blair Girdwood
Fighters Hive
Jamie MacRae Omega Grappling Won by Submission - 00:18
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -14
Закінчено
Hannah Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Patrycja Michalska Itaipava BJJ - Livingston Won by Submission - 01:26
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-11
Закінчено
Cody Simpson
Omega Grappling
Won by Submission - 00:34
Archie Davis Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -10
Закінчено
Fraser Macnab
Itaipava BJJ - Livingston
Maximilian Urtins Omega Grappling Won by Submission - 01:30
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-9
Закінчено
Elliot Heaney
Fighters Hive
Marcel Kozlowski Itaipava BJJ - Livingston Won by points - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -12
Закінчено
Jamie MacRae
Omega Grappling
Won by Submission - 01:13
Alfie Murray Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-12
Закінчено
Cody Simpson
Omega Grappling
Olly Thompson HMAC Inverness Won by Submission - 00:17
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -15
Закінчено
Patrycja Michalska
Itaipava BJJ - Livingston
Ellie Hart JAX - Mixed Martial Arts Won by Submission - 01:49
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-10
Закінчено
Marcel Kozlowski
Itaipava BJJ - Livingston
Won by Submission - 00:41
Jonny Taylor Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-13
Закінчено
Olly Thompson
HMAC Inverness
Won by Submission - 00:19
Archie Davis Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u38kg
(Day 1)
2 -16
Закінчено
Archie Murray
Omega Grappling
Won by Submission - 01:13
Terry Grant Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Junior II (10 & 11yrs) / Over 55kg
(Day 1)
1-14
Закінчено
Richard Mcallister
Omega Grappling
Zain Almasri Aberdeen Combat Centre Won by Submission - 01:54
Juniors Gi / Female / White / Teen I (12 & 13yrs) / u50kg
(Day 1)
2 -19
Закінчено
Grace Harrigan
Omega Grappling
Effie Maclennan HMAC Inverness Won by Submission - 02:12
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u50kg
(Day 1)
1-15
Закінчено
Mullen Fleming
Promethean Mixed Martial Arts
Brodie Hawkins Radgie Rollers Won by Submission - 01:20