Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -1
Ferdig
Mason May
Radgie Rollers
Seier med poeng - 03:00
William Shaw Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -3
Ferdig
Caleb Macpherson
JAX - Mixed Martial Arts
Seier på submission - 01:27
Viktor Skrzypinski Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-1
Ferdig
Rocco Mcgeady
Seier med poeng - 03:00
Murray McKinnon Team Titan - Dojo 54
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -2
Ferdig
Mason May
Radgie Rollers
Seier på submission - 01:41
Luke Burbank Low Tide BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-2
Ferdig
Thomas Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Daniel O'Connell Team Titan - Dojo 54 Seier på submission - 00:16
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -6
Ferdig
Blair Girdwood
Fighters Hive
Charlie Bruce Omega Grappling Seier på submission - 00:46
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -4
Ferdig
Luke Burbank
Low Tide BJJ
Seier på submission - 00:27
Viktor Skrzypinski Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-3
Ferdig
Rocco Mcgeady
Coen Howat The Griphouse BJJ Seier med poeng - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -5
Ferdig
Mason May
Radgie Rollers
Seier på submission - 01:50
Caleb Macpherson JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-4
Ferdig
Daniel O'Connell
Team Titan - Dojo 54
Seier med poeng - 03:00
Matthew McLaughlin The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-7
Ferdig
Thomas Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Murray McKinnon Team Titan - Dojo 54 Seier med poeng - 01:40
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-5
Ferdig
Rocco Mcgeady
Seier med poeng - 03:00
Matthew McLaughlin The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -7
Ferdig
Jamie MacRae
Omega Grappling
Fraser Macnab Itaipava BJJ - Livingston Seier med poeng - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -8
Ferdig
Alfie Murray
Omega Grappling
Maximilian Urtins Omega Grappling Seier på submission - 00:20
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -13
Ferdig
Hannah Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Ellie Hart JAX - Mixed Martial Arts Seier på submission - 00:10
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-6
Ferdig
Coen Howat
The Griphouse BJJ
Daniel O'Connell Team Titan - Dojo 54 Seier med poeng - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -9
Ferdig
Charlie Bruce
Omega Grappling
Fraser Macnab Itaipava BJJ - Livingston Seier med poeng - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-8
Ferdig
Elliot Heaney
Fighters Hive
Jonny Taylor Fighters Hive Seier med poeng - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -11
Ferdig
Blair Girdwood
Fighters Hive
Jamie MacRae Omega Grappling Seier på submission - 00:18
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -14
Ferdig
Hannah Fraser
Itaipava BJJ - Livingston
Patrycja Michalska Itaipava BJJ - Livingston Seier på submission - 01:26
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-11
Ferdig
Cody Simpson
Omega Grappling
Seier på submission - 00:34
Archie Davis Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -10
Ferdig
Fraser Macnab
Itaipava BJJ - Livingston
Maximilian Urtins Omega Grappling Seier på submission - 01:30
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-9
Ferdig
Elliot Heaney
Fighters Hive
Marcel Kozlowski Itaipava BJJ - Livingston Seier med poeng - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -12
Ferdig
Jamie MacRae
Omega Grappling
Seier på submission - 01:13
Alfie Murray Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-12
Ferdig
Cody Simpson
Omega Grappling
Olly Thompson HMAC Inverness Seier på submission - 00:17
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -15
Ferdig
Patrycja Michalska
Itaipava BJJ - Livingston
Ellie Hart JAX - Mixed Martial Arts Seier på submission - 01:49
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-10
Ferdig
Marcel Kozlowski
Itaipava BJJ - Livingston
Seier på submission - 00:41
Jonny Taylor Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-13
Ferdig
Olly Thompson
HMAC Inverness
Seier på submission - 00:19
Archie Davis Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u38kg
(Day 1)
2 -16
Ferdig
Archie Murray
Omega Grappling
Seier på submission - 01:13
Terry Grant Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Junior II (10 & 11yrs) / Over 55kg
(Day 1)
1-14
Ferdig
Richard Mcallister
Omega Grappling
Zain Almasri Aberdeen Combat Centre Seier på submission - 01:54
Juniors Gi / Female / White / Teen I (12 & 13yrs) / u50kg
(Day 1)
2 -19
Ferdig
Grace Harrigan
Omega Grappling
Effie Maclennan HMAC Inverness Seier på submission - 02:12
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u50kg
(Day 1)
1-15
Ferdig
Mullen Fleming
Promethean Mixed Martial Arts
Brodie Hawkins Radgie Rollers Seier på submission - 01:20