Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-3
Završeno
Caleb Macpherson
JAX - Mixed Martial Arts
Olgierd Pelowski The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
1-10
Završeno
Freya Clarke
JAX - Mixed Martial Arts
Miley Bray Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u42kg
(Day 1)
2-32
Završeno
Haydn Black
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Marcus Webster JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u38kg
(Day 1)
2-29
Završeno
Andrew Mcnelly
The Griphouse BJJ
Riley Sharp Dundee mixed martial arts
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / Over 65kg
(Day 1)
2-35
Završeno
Luke Nixon
GFTeam Scotland
Aaron Scott Black Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Juniors Gi / Male / Grey / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u27kg
(Day 1)
2-4
Završeno
Galen Kelbie
Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Cooper Gilchrist Rising Phoenix BJJ
Juniors Gi / Male / Yellow / Teen I (12 & 13yrs) / u65kg
(Day 1)
Juniors Gi / Female / White / Teen I (12 & 13yrs) / u46kg
(Day 1)
1-19
Završeno
Mia Curran
Higher Level - DNFT
Myah Tervet JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Female / Grey / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
2-2
Završeno
Leigh Cherrie
Gracie Barra Fife
Abigail Carr Itaipava BJJ - Livingston
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / Over 70kg
(Day 1)
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u55kg
(Day 1)
1-16
Završeno
Lewis Scott
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Stephen Clancy The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-22
Završeno
Callum Simpson
JAX - Mixed Martial Arts
Thomas Bradley Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Juniors Gi / Female / Grey / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
2-1
Završeno
Leigh Cherrie
Gracie Barra Fife
Abigail Carr Itaipava BJJ - Livingston Pobedio Završnicom - 02:44
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-1
Završeno
Caleb Macpherson
JAX - Mixed Martial Arts
Olgierd Pelowski The Griphouse BJJ Pobedio Završnicom - 01:12
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
1-4
Završeno
Josiah Mcintosh
Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Zac Cowie Rising Phoenix BJJ Pobedio Završnicom - 02:14
Juniors Gi / Male / Grey / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u27kg
(Day 1)
2-3
Završeno
Galen Kelbie
Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Cooper Gilchrist Rising Phoenix BJJ Pobedio Završnicom - 01:19
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-2
Završeno
Caleb Macpherson
JAX - Mixed Martial Arts
Olgierd Pelowski The Griphouse BJJ Pobedio Završnicom - 00:29
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
2-5
Završeno
Torrun Sharp
Dundee mixed martial arts
Pobeda po poenima - 03:00
Torrin Haworth HMAC Inverness
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
1-5
Završeno
Adam Segovia
Itaipava BJJ - Livingston
Pobedio Završnicom - 02:43
Max Stepien-Cleaton Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2-8
Završeno
Calum Forrest
Gracie Barra Fife
Kai Ewen JAX - Mixed Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:41
Juniors Gi / Female / Grey / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
Završeno
Leigh Cherrie
Gracie Barra Fife
Abigail Carr Itaipava BJJ - Livingston Pobeda bez borbe
Juniors Gi / Male / Grey / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u27kg
(Day 1)
Završeno
Galen Kelbie
Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Cooper Gilchrist Rising Phoenix BJJ Pobeda bez borbe
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
1-7
Završeno
Josiah Mcintosh
Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Max Stepien-Cleaton Dundee mixed martial arts youth and community sports association Pobedio Završnicom - 00:21
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
2-6
Završeno
Torrun Sharp
Dundee mixed martial arts
Pobeda po poenima - 03:00
Dominik Wasylow Itaipava BJJ - Livingston
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
1-8
Završeno
Freya Clarke
JAX - Mixed Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:45
Miley Bray Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u38kg
(Day 1)
1-11
Završeno
Luca Bannon
GFTeam Scotland
Pobeda po poenima - 04:00
Konrad Sielilo The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2-9
Završeno
Calum Forrest
Gracie Barra Fife
Pobedio Završnicom - 00:32
Mohammad Alkandari Aberdeen Combat Centre
Juniors Gi / Female / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u38kg
(Day 1)
2-11
Završeno
Jaya Miller
Aberdeen Combat Centre
Cora Tervet Gracie Barra Fife Pobedio Završnicom - 00:48
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
2-7
Završeno
Torrin Haworth
HMAC Inverness
Pobedio Završnicom - 00:55
Dominik Wasylow Itaipava BJJ - Livingston
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
1-6
Završeno
Zac Cowie
Rising Phoenix BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Adam Segovia Itaipava BJJ - Livingston
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2-10
Završeno
Kai Ewen
JAX - Mixed Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:31
Mohammad Alkandari Aberdeen Combat Centre
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u43kg
(Day 1)
2-14
Završeno
Leighton Andrew
HMAC Inverness
Pobedio Završnicom - 00:28
Stephen Cherrie Gracie Barra Fife