Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Olly Thompson
HMAC Inverness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Bobbie Calderbank Promethean Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -1
Gotowy
Marcel Kozlowski
Itaipava BJJ - Livingston
Fraser Macnab Itaipava BJJ - Livingston Wygrana na punkty - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u38kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Lukasz Junior Kozlowski
Itaipava BJJ - Livingston
Callum Macnab Itaipava BJJ - Livingston Wygrana na punkty - 03:00
Juniors Gi / Male / Grey / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / Over 30kg
(Day 1)
2 -4
Gotowy
Leo McLaughlin
The Griphouse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jax Middleton JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Olly Thompson
HMAC Inverness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Robbie Clark The Griphouse BJJ
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -2
Gotowy
Marcel Kozlowski
Itaipava BJJ - Livingston
Wygrana na punkty - 03:00
Adam Waddell Higher Level BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Theo Quigley
The Griphouse BJJ
Rocco Mcgeady The Griphouse BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
2 -5
Gotowy
Aaron Moroke
The Griphouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Caleb Macpherson JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Robbie Clark
The Griphouse BJJ
Bobbie Calderbank Promethean Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -3
Gotowy
Adam Waddell
Higher Level BJJ
Fraser Macnab Itaipava BJJ - Livingston Wygrana na punkty - 03:00
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
2 -6
Gotowy
Aaron Moroke
The Griphouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Baxter Elliott Low Tide BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Coen Howat
The Griphouse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Murray McKinnon Team Titan - Dojo 54
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -8
Gotowy
William Shaw
Omega Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Luke Burbank Low Tide BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u21kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Matthew McLaughlin
The Griphouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Noah Stevenson Higher Level BJJ
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u30kg
(Day 1)
2 -7
Gotowy
Baxter Elliott
Low Tide BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Caleb Macpherson JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u27kg
(Day 1)
2 -9
Gotowy
Callum Ross
HMAC Inverness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Daniel O'Connell Team Titan - Dojo 54
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Theo Quigley
The Griphouse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Murray McKinnon Team Titan - Dojo 54
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-10
Gotowy
Calvin Wallace
Higher Level BJJ
Scott McMillan HMAC Inverness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
2 -10
Gotowy
Patrycja Michalska
Itaipava BJJ - Livingston
Naomi Pasturczak HMAC Inverness Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Fraser Brown
Higher Level BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Kacper Szal Fighters Hive
Juniors Gi / Male / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u50kg
(Day 1)
2 -11
Gotowy
Bert Behaydinov
Aberdeen Combat Centre
Kai Ewen JAX - Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / u24kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Rocco Mcgeady
The Griphouse BJJ
Coen Howat The Griphouse BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u60kg
(Day 1)
2 -12
Gotowy
Adam MacRae
HMAC Inverness
Aaron Weekes Fighters Hive Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Scott McMillan
HMAC Inverness
Karimas Zidonis Promethean Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Juniors Gi / Female / Grey / Teen II (14 & 15 yrs) / u55kg
(Day 1)
2 -14
Gotowy
Grace Harrigan
Omega Grappling
Jessica Coyle Higher Level BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Juniors Gi / Female / Grey / Teen II (14 & 15 yrs) / u60kg
(Day 1)
1-15
Gotowy
Myah Tervet
JAX - Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Daisy Mackay HMAC Inverness
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
Scott McMillan
HMAC Inverness
Kacper Szal Fighters Hive Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:17
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u60kg
(Day 1)
2 -13
Gotowy
Aiden Sloan
Higher Level BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Aaron Weekes Fighters Hive
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-14
Gotowy
Karimas Zidonis
Promethean Mixed Martial Arts
Fraser Brown Higher Level BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u46kg
(Day 1)
2 -15
Gotowy
Freya Clarke
JAX - Mixed Martial Arts
Victoria Kacala CVA Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u55kg
(Day 1)
1-16
Gotowy
Nyomi Tervet
JAX - Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Amber Drysdale Higher Level MMA
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u38kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
Ellie Hart
JAX - Mixed Martial Arts
Niamh Ross HMAC Inverness Wygrana na punkty - 04:00