Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-20
Gotowy
Nick Carberry
Inverclyde BJJ
Gareth Stubbs MNBJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
2-19
Gotowy
Sean Mellon
Hellfish BJJ
Harris Penman The Jungle Academy - Stirling Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:01
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
3-24
Gotowy
Connor Nicolson
D-Unit MMA
Benjamin Coxon Gracie Barra Fife Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-21
Gotowy
Dylan Peacock
Mark Connor BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Ross Patterson Low Tide BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-22
Gotowy
Benjamin Newton
Scottish Martial Arts Centre
Matthew Carr MNBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
3-25
Gotowy
Ciaran Heeps
The Jungle Academy - Stirling
Dillon Beveridge CVA Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
2-20
Gotowy
Conner Mcleod
CVA Jiu-Jitsu
Nojus Marazas Dynamo Sambo Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
1-24
Gotowy
Stefan Heeps
The Jungle Academy - Stirling
Wygrana na punkty - 05:00
Jamie Greer MNBJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
3-26
Gotowy
Wyatt Shue
MNBJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Cal Doogan Prana BJJ
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-22
Gotowy
Lewis Whale
Rick Young's Blackbelt Academy
Liam Cattigan The Jungle Academy - Stirling Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
2-21
Gotowy
Kane McCann
CVA Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Mathew Thompson Low Tide BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-23
Gotowy
Nicholas Watson
Prana BJJ
Ivaylo Zlatanov GFTEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
2-22
Gotowy
Harris Penman
The Jungle Academy - Stirling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Nojus Marazas Dynamo Sambo
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
3-27
Gotowy
Jack McDougall
Fair City Jiu Jitsu
Benjamin Coxon Gracie Barra Fife Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
2-25
Gotowy
Robbie Wilson
Playfair Jiu Jitsu
Daniel Wilson SBG Aberdeen Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
1-25
Gotowy
Stefan Heeps
The Jungle Academy - Stirling
Luke Waddilove JAX - Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-24
Gotowy
Ross McMillan
MNBJJ
Dean Hynd FUDOG MARTIAL ARTS Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
3-28
Gotowy
Dillon Beveridge
CVA Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Wyatt Shue MNBJJ
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
2-26
Gotowy
Carlos Valenzuela
Ronin Grappling
Wygrana na punkty - 05:00
Dariusz Kohut Mark Connor BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-25
Gotowy
Gareth Stubbs
MNBJJ
Dylan Peacock Mark Connor BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
1-26
Gotowy
Joseph Mowatt
Playfair Jiu Jitsu
Ewan Hopper Prana BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-26
Gotowy
Matthew Carr
MNBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Matthew MacGregor-MacLeod Alliance Derby
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-23
Gotowy
Kris Young
Higher Level BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Charlie McCartney Playfair Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
2-23
Gotowy
Mathew Thompson
Low Tide BJJ
Nojus Marazas Dynamo Sambo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
2-27
Gotowy
Patryk Schneider
GB SCOTLAND TEAM
Nikita Mitins Dynamo Sambo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-27
Gotowy
Ivaylo Zlatanov
GFTEAM
Dean Hynd FUDOG MARTIAL ARTS Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
1-27
Gotowy
Stefan Heeps
The Jungle Academy - Stirling
Wygrana na punkty - 05:00
Joseph Mowatt Playfair Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
3-31
Gotowy
James Hughes
D-Unit MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Young Rick Young's Blackbelt Academy
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
2-24
Gotowy
Kane McCann
CVA Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Harris Penman The Jungle Academy - Stirling
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
4-28
Gotowy
Dylan Peacock
Mark Connor BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Carr MNBJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
3-29
Gotowy
Jack McDougall
Fair City Jiu Jitsu
Wyatt Shue MNBJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
1-28
Gotowy
Luke Waddilove
JAX - Mixed Martial Arts
Ewan Hopper Prana BJJ Wygrana na punkty - 05:00