Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Masters (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
4-15
Finito
Umar Fredericks
Scottish Hit Squad
Liam Heslop Alliance Newcastle Won by Submission - 02:22
Male Gi / White / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
5-15
Finito
Steven Ross
Itaipava BJJ - Livingston
Won by points - 05:00
Ryan Young Ronin Grappling
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-16
Finito
Sam Willis
Grand Union Jiu Jitsu
Ross Macfarlane SBG Aberdeen Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
2-15
Finito
Amir Basir
Dynamo Sambo
Michael Glover Lycans Martial Arts Won by Submission - 02:50
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
3-11
Finito
Stuart Murray
Mark Connor BJJ
Reiss Gavin Radgie Rollers Won by Submission - 00:42
Male Gi / White / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
4-16
Finito
Jim Gillies
Scottish Hit Squad
Won by points - 05:00
Robbie Jemison Grand Union Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -64 kg (Light feather)
(Main Competition)
6-16
Finito
Christopher Carson
MNBJJ
Won by points - 05:00
Cormac O'Neill Connection Gracie Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Main Competition)
3-12
Finito
Matthew Macleod
HMAC Inverness
Adam McGowan Aberdeen Combat Centre Won by points - 05:00
Male Gi / White / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
5-16
Finito
Marcus Kelman
Gracie Barra Fife
Ryan Clark Inverclyde BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
2-16
Finito
Andrejs Sverzevskis
Aberdeen Combat Centre
Patrick Perkowsky SBG Aberdeen Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-17
Finito
Owen Burgess
MNBJJ
Tim Robinson HMAC Inverness Won by Submission - 02:25
Male Gi / White / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
4-17
Finito
Steve Campbell
Newcastle Itaipava BJJ and MMA
Charles Cargill HMAC Inverness Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-18
Finito
Dylan Peacock
Mark Connor BJJ
Won by Submission - 03:51
Brandon Docherty Urban Guerrillas
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
6-18
Finito
Harvey Anderson
Urban Guerrillas
Charalampos Spanias Rick Young´s Blackbelt Academy Won by Submission - 04:39
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
5-19
Finito
William Summers
BraveheartMMA
Won by points - 05:00
Mackenzie Brown CVA Jiu-Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
3-14
Finito
Kevin Swankie
Higher Level MMA
Darren Angus SBG Moray Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Main Competition)
2-19
Finito
Roy Shields
Checkmat Edinburgh
Scott Davis Urban Guerrillas Won by Submission - 04:52
Male Gi / White / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
4-18
Finito
Jim Gillies
Scottish Hit Squad
Kevin Raffan Won by Submission - 02:21
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-19
Finito
James Roddick
ORIGIN BJJ TEAM
Josh Grundie SBG Moray Won by Submission - 00:31
Male Gi / White / Masters (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
4-19
Finito
Charles Cargill
HMAC Inverness
Won by points - 05:00
Graeme Duncan Aberdeen Combat Centre
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-20
Finito
Kerr Wilson
MNBJJ
Won by Submission - 01:07
Craig Wright Oban BJJ
Male Gi / White / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
5-17
Finito
Ryan Young
Ronin Grappling
Won by points - 05:00
Marcus Kelman Gracie Barra Fife
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
3-16
Finito
Kieran Briggs
Radgie Rollers
Won by points - 06:00
Max Freyne Low Tide BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-21
Finito
Zen Robinson
Higher Level MMA
Won by points - 05:00
Unknown User GFTeam Scotland
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -64 kg (Light feather)
(Main Competition)
6-17
Finito
Kevin Brown
ORIGIN BJJ TEAM
Won by Submission - 01:26
Cormac O'Neill Connection Gracie Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
2-17
Finito
Amir Basir
Dynamo Sambo
Andrejs Sverzevskis Aberdeen Combat Centre Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
4-22
Finito
Fraser Clarke
Ronin Grappling
Won by points - 06:00
Ben Affleck Connection Gracie Jiu-Jitsu
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -58,5 kg (Feather)
(Main Competition)
5-20
Finito
Jenifer Gray
Higher Level - DNFT
Anna-Louise Burns Ayrshire Hit Squad Won by Submission - 02:56
Male Gi / Blue / Masters (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Main Competition)
6-19
Finito
Wayne Robinson
Matt Holland Jiu Jitsu
Steven Keith Low Tide BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
3-15
Finito
Darren Angus
SBG Moray
Scott Collins Scottish Hit Squad Won by Submission - 01:46
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
1-22
Finito
Jackson Clarke
Newcastle Itaipava BJJ and MMA
Won by points - 05:00
Ross Macfarlane SBG Aberdeen
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Main Competition)
5-21
Finito
Ryan McCabe
Scottish Hit Squad
Shaun Gray Fair City Jiu Jitsu Won by points - 06:00