Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
2-15
Färdig
Sharmaerke Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Nick Rippon North East Jiu Jitsu
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Divisions)
Färdig
Andy Souter
CVA Jiu-Jitsu
Vann på Walkover
Lee Wilson MNBJJ
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Gi Divisions)
4-17
Färdig
Artem Rybushkin
SBG Aberdeen
Vann på Submission - 03:34
Andrew Burns The Griphouse BJJ
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
1-17
Färdig
Chris Martin
JAX MMA
Kevin Drew Gracie Barra Fife Vann på poäng - 05:00
Male - Gi / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Gi Divisions)
5-15
Färdig
Ryan Kyle
Vann på Submission - 01:13
Cormac O'Neill Connection Gracie Jiu-Jitsu
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
3-18
Färdig
James Anderson
5th Element Durham
Russell Maclennan Oban BJJ Vann på poäng - 05:00
Male - Gi / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
6-17
Färdig
Rafal Wiewiorka
Aberdeen Combat Centre
Nicholas Brad Scottish Hit Squad Vann på domslut - 05:00
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
2-16
Färdig
Darren Ferguson
Vann på Submission - 00:40
Stewart Kerr Scottish Hit Squad
Male - Gi / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
5-19
Färdig
Nathan Black
Fair City Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:51
Steven Mitchell Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Male - Gi / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Gi Divisions)
4-20
Färdig
Steven Donnan
DMMA
Vann på poäng - 05:00
Gerard Mccluskey Oban BJJ
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
2-17
Färdig
Jan Tatarynowicz
CVA Jiu-Jitsu
Shafici Adib Frontline Academy Oslo-HQ Vann på poäng - 05:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
3-19
Färdig
David McBirch
Fighters Hive
Vann på Submission - 02:47
Gavin Anderson Inverclyde BJJ
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
1-18
Färdig
Szymon Kedzia
The Griphouse BJJ
Krystian Klasa Rick Young´s Blackbelt Academy Vann på Submission - 00:42
Male - Gi / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
5-21
Färdig
Dale Deans
MNBJJ
Vann på Submission - 06:00
Finn Catterson CVA Jiu-Jitsu
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
1-19
Färdig
Barry Nixon
JAX MMA
Scott Duncan Checkmat Edinburgh Vann på poäng - 05:00
Male - Gi / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Gi Divisions)
4-21
Färdig
Elliott Pike
Gracie Barra Glasgow
Iain Feenan Higher Level MMA Vann på poäng - 06:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Divisions)
3-16
Färdig
Fraser Wood
Ryan Cameron CVA Jiu-Jitsu Vann på Submission - 02:34
Male - Gi / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
6-18
Färdig
Dale Murray
Aberdeen Combat Centre
Vann på Submission - 02:20
Mark McLaughlin Higher Level MMA
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
2-18
Färdig
Blair Hamilton
The Griphouse BJJ
Erik Polak Fighters Hive Vann på poäng - 05:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
3-20
Färdig
Alan Anderson
Rick Young´s Blackbelt Academy
Vann på Submission - 01:36
Robert Devlin MMA Paisley
Male - Gi / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
6-19
Färdig
Gary Muir
Vann på poäng - 05:00
Nicholas Brad Scottish Hit Squad
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
1-20
Färdig
Andrew Williams
5th Element Durham
Vann på poäng - 05:00
Wojciech Wyrebek Rick Young´s Blackbelt Academy
Male - Gi / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Gi Divisions)
4-22
Färdig
Euan Macleod
SBG Moray
Ross Taylor North East Jiu Jitsu Vann på domslut - 06:00
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
2-19
Färdig
Dav Moretti
Inverclyde BJJ
Vann på poäng - 05:00
Henry Cook The Griphouse BJJ
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
3-21
Färdig
John Morris
North East Jiu Jitsu
Russell Maclennan Oban BJJ Vann på Submission - 01:13
Male - Gi / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Gi Divisions)
5-16
Färdig
Benjamin Kirk
The Griphouse BJJ
Vann på Submission - 01:28
Cormac O'Neill Connection Gracie Jiu-Jitsu
Male - Gi / Blue / -94,3 kg (Heavy) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
6-21
Färdig
Shaun Anderson
North East Jiu Jitsu
Louis J Mcdaid Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 01:49
Male - Gi / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Gi Divisions)
5-17
Färdig
Calum Burke
Aberdeen Combat Centre
Vann på Submission - 03:44
Ryan Kyle
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
1-21
Färdig
Kevin Drew
Gracie Barra Fife
Krystian Klasa Rick Young´s Blackbelt Academy Vann på Submission - 00:38
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
3-22
Färdig
David McBirch
Fighters Hive
Vann på poäng - 05:00
Alan Anderson Rick Young´s Blackbelt Academy
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Divisions)
2-20
Färdig
Sharmaerke Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Darren Ferguson
Male - Gi / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Masters (30+)
(Gi Divisions)
Färdig
Mark McLaughlin
Higher Level MMA
Nicholas Brad Scottish Hit Squad Vann på Walkover