Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-5
Окончено
Niall Campbell
Playfair Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:54
Niall Robertson Oban MMA
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-4
Окончено
Michael Hunter
SBG Moray
Won by points
Ronan Foley Low Tide BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
4-5
Окончено
John Carr
Itaipava BJJ - Livingston
Won by Submission - 03:20
Andrew Heighway Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-7
Окончено
Tanner Russell
Rising Phoenix BJJ
Ellinor Pilquist CVA Jiu-Jitsu Won by Submission - 05:02
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
2-8
Окончено
Joshua Jarvis
BraveheartMMA
Grzegorz Wojtalewski SBG Aberdeen Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-5
Окончено
Jason Easton
CVA Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:16
Owen Mullin The Jungle Academy - Stirling
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-3
Окончено
Aiden Balfour
MNBJJ
Won by Submission - 00:44
Ross Macfarlane SBG Aberdeen
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
4-7
Окончено
Stephen Falconer
ORIGIN BJJ TEAM
Daniel Ireland Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-6
Окончено
Wayne Robinson
Matt Holland Jiu Jitsu
Niall Campbell Playfair Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Female Gi / Purple / Master 2 (36+) / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
2-9
Окончено
Erin Beaumont
Matt Holland Jiu Jitsu
Christina Wraw Playfair Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
4-9
Окончено
Matthew Ross
Aiden MacKenzie BJJ
Gary Muir JAX - Mixed Martial Arts Won by Submission - 00:35
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
4-6
Окончено
Fergus Kildare
Rick Young´s Blackbelt Academy
Won by Submission - 01:24
John Carr Itaipava BJJ - Livingston
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-6
Окончено
Josh Nicol
FUDOG MARTIAL ARTS
Juri Westendorf Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
2-4
Окончено
Christopher Gregg
Ronin Grappling
Won by Submission - 02:18
Ross Lavery Hellfish BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday (Adult & Masters))
2-7
Окончено
Ross Smith
The Griphouse BJJ
Marcus Lopes De Souza ICON JIU-JITSU TEAM Won by Submission - 04:10
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
4-10
Окончено
Shaun Gray
Fair City Jiu Jitsu
Won by Submission - 05:24
Seil Chan Rick Young´s Blackbelt Academy
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-8
Окончено
Ethan Beaumont
Matt Holland Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Andrew Marley Janus Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-7
Окончено
Michael Hunter
SBG Moray
Jason Easton CVA Jiu-Jitsu Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
1-10
Окончено
David Hughes
CVA Jiu-Jitsu
Michael Gilfether Itaipava BJJ - Livingston Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-9
Окончено
Jamie Halpin
D-Unit MMA
Won by points - 05:00
Shaun Cassidy Prana BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-10
Окончено
Ethan Beaumont
Matt Holland Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:25
David Nash MNBJJ
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-11
Окончено
Jamie Halpin
D-Unit MMA
Won by points - 05:00
James Gray SBG Aberdeen
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-8
Окончено
Josh Nicol
FUDOG MARTIAL ARTS
Won by points - 06:00
Michael Hunter SBG Moray
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
1-11
Окончено
KEVIN MCALOON
SBG Moray
Won by Submission - 01:43
Louis J Mcdaid Macaco Gold Team
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday (Adult & Masters))
3-14
Окончено
James Scott
SBG Aberdeen
Won by points - 05:00
Christian Linton
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday (Adult & Masters))
1-9
Окончено
Juri Westendorf
Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Jason Easton CVA Jiu-Jitsu Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-12
Окончено
David Nash
MNBJJ
Won by points - 05:00
James Gray SBG Aberdeen
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday (Adult & Masters))
3-13
Окончено
Ethan Beaumont
Matt Holland Jiu Jitsu
Jamie Halpin D-Unit MMA Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Sunday (Adult & Masters))
1-12
Окончено
David Hughes
CVA Jiu-Jitsu
Garry Connelly Origin BJJ Dundee Won by Submission - 04:02
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Sunday (Adult & Masters))
1-13
Окончено
Niall Campbell
Playfair Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:55
Christopher Gregg Ronin Grappling
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Sunday (Adult & Masters))
1-14
Окончено
Garry Connelly
Origin BJJ Dundee
Wayne Robinson Matt Holland Jiu Jitsu Won by Submission - 02:07
Male Absolute Gi / Blue / Masters / Open Weight
(Sunday (Adult & Masters))
1-15
Окончено
Niall Campbell
Playfair Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:42
Stephen Falconer ORIGIN BJJ TEAM