Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u38kg
(Day 1)
1-12
Finished
Luca Bannon
GFTeam Scotland
Zac Smith The Griphouse BJJ Won by Submission - 01:47
Juniors Gi / Female / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u38kg
(Day 1)
2-12
Finished
Jaya Miller
Aberdeen Combat Centre
Lena Witkowska Aberdeen Combat Centre Won by Submission - 01:30
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u43kg
(Day 1)
2-15
Finished
Freddy Blane
Eryk Redwan The Griphouse BJJ Won by Submission - 00:32
Juniors Gi / Female / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u38kg
(Day 1)
2-13
Finished
Cora Tervet
Gracie Barra Fife
Won by Submission - 01:37
Lena Witkowska Aberdeen Combat Centre
Juniors Gi / Female / White / Junior I (8 & 9 yrs) / u34kg
(Day 1)
1-9
Finished
Freya Clarke
JAX - Mixed Martial Arts
Won by Submission - 01:12
Miley Bray Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Juniors Gi / Male / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2-18
Finished
Max Wilson
Rising Phoenix BJJ
Won by Submission - 01:19
Archie Thompson HMAC Inverness
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u38kg
(Day 1)
1-13
Finished
Konrad Sielilo
The Griphouse BJJ
Zac Smith The Griphouse BJJ Won by Submission - 01:53
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u55kg
(Day 1)
1-14
Finished
Lewis Scott
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Stephen Clancy The Griphouse BJJ Won by points - 04:00
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u43kg
(Day 1)
2-17
Finished
Stephen Cherrie
Gracie Barra Fife
Freddy Blane Won by Decision - 03:00
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2-21
Finished
Olivia Mann
Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Kady Mcnelly The Griphouse BJJ Won by Submission - 00:55
Juniors Gi / Female / White / Teen I (12 & 13yrs) / u46kg
(Day 1)
1-17
Finished
Mia Curran
Higher Level - DNFT
Won by Submission - 03:46
Myah Tervet JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / Grey / Junior I (8 & 9 yrs) / u43kg
(Day 1)
2-16
Finished
Leighton Andrew
HMAC Inverness
Eryk Redwan The Griphouse BJJ Won by Submission - 02:02
Juniors Gi / Male / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2-19
Finished
Max Wilson
Rising Phoenix BJJ
Won by Submission - 00:29
Michael Cherrie Gracie Barra Fife
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u55kg
(Day 1)
1-15
Finished
Lewis Scott
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Stephen Clancy The Griphouse BJJ Won by Submission - 00:47
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2-22
Finished
Olivia Mann
Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Tori Maughan Ponteland jiu jitsu Won by Submission - 02:59
Juniors Gi / Female / White / Teen I (12 & 13yrs) / u46kg
(Day 1)
1-18
Finished
Mia Curran
Higher Level - DNFT
Won by points - 04:00
Myah Tervet JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2-20
Finished
Archie Thompson
HMAC Inverness
Won by Submission - 00:44
Michael Cherrie Gracie Barra Fife
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2-23
Finished
Kady Mcnelly
The Griphouse BJJ
Won by Submission - 01:45
Tori Maughan Ponteland jiu jitsu
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-20
Finished
Callum Simpson
JAX - Mixed Martial Arts
Won by points - 04:00
Thomas Bradley Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u55kg
(Day 1)
2-24
Finished
Skye Buchanan
Gracie Barra Fife
Megan Smith Dundee mixed martial arts youth and community sports association Won by Submission - 00:59
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u38kg
(Day 1)
2-27
Finished
Andrew Mcnelly
The Griphouse BJJ
Won by Submission - 00:57
Riley Sharp Dundee mixed martial arts
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / Over 70kg
(Day 1)
1-23
Finished
Logan Duncan
Won by Submission
Ryan Smith JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u42kg
(Day 1)
2-30
Finished
Haydn Black
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Marcus Webster JAX - Mixed Martial Arts Won by Submission - 00:24
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u55kg
(Day 1)
2-25
Finished
Skye Buchanan
Gracie Barra Fife
Lilly Mccabe Dundee mixed martial arts youth and community sports association Won by Submission - 01:45
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
1-21
Finished
Callum Simpson
JAX - Mixed Martial Arts
Won by points - 04:00
Thomas Bradley Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u38kg
(Day 1)
2-28
Finished
Andrew Mcnelly
The Griphouse BJJ
Won by Submission - 00:27
Riley Sharp Dundee mixed martial arts
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u55kg
(Day 1)
2-26
Finished
Megan Smith
Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Won by Submission - 01:54
Lilly Mccabe Dundee mixed martial arts youth and community sports association
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / Over 65kg
(Day 1)
2-33
Finished
Luke Nixon
GFTeam Scotland
Won by Submission - 03:42
Aaron Scott Black Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Juniors Gi / Male / White / Teen II (14 & 15 yrs) / Over 70kg
(Day 1)
1-24
Finished
Logan Duncan
Won by Submission
Ryan Smith JAX - Mixed Martial Arts
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u46kg
(Day 1)
1-26
Finished
James Moir
Rising Phoenix BJJ
Nathan Sword MNBJJ Won by points - 04:00
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u42kg
(Day 1)
2-31
Finished
Haydn Black
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Marcus Webster JAX - Mixed Martial Arts Won by Submission - 00:30
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / Over 65kg
(Day 1)
2-34
Finished
Luke Nixon
GFTeam Scotland
Won by Submission - 02:45
Aaron Scott Black Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland