Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors Gi / Male / Grey / Teen II (14 & 15 yrs) / u55kg
(Day 1)
2 -16
انتهى
Riley Sharp
Omega Grappling
Archie Thompson HMAC Inverness Won by Submission - 00:30
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u46kg
(Day 1)
2 -17
انتهى
Archie Davies
HMAC Inverness
Won by Submission - 00:21
Nathan Bishop Higher Level BJJ
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u55kg
(Day 1)
انتهى
Nyomi Tervet
JAX - Mixed Martial Arts
Won by Walkover
Amber Drysdale Higher Level MMA
Juniors Gi / Male / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2 -18
انتهى
Nathan Scoular
Itaipava BJJ - Livingston
Torrin Haworth HMAC Inverness Won by Submission - 01:33
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u38kg
(Day 1)
1-18
انتهى
Ellie Hart
JAX - Mixed Martial Arts
Won by points - 04:00
Grace Mclean Low Tide BJJ
Juniors Gi / Male / White / Pee Wee II (6 & 7 yrs) / Over 30kg
(Day 1)
2 -19
انتهى
Blair Girdwood
Fighters Hive
Won by Submission - 01:00
Jonny Taylor Fighters Hive
Juniors Gi / Male / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u42kg
(Day 1)
2 -21
انتهى
Torrin Haworth
HMAC Inverness
Won by Submission
Torrun Sharp Omega Grappling
Juniors Gi / Male / White / Junior II (10 & 11yrs) / u38kg
(Day 1)
1-19
انتهى
Shea Bell
Promethean Mixed Martial Arts
Fraser Mackay HMAC Inverness Won by Submission - 03:42
Juniors Gi / Female / Grey / Junior II (10 & 11yrs) / u38kg
(Day 1)
1-20
انتهى
Grace Mclean
Low Tide BJJ
Niamh Ross HMAC Inverness Won by Submission - 01:36
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u50kg
(Day 1)
2 -20
انتهى
Adam Segovia
Itaipava BJJ - Livingston
Charlie Calderbank Promethean Mixed Martial Arts Won by Submission - 00:36
Juniors Gi / Male / White / Junior II (10 & 11yrs) / u38kg
(Day 1)
1-21
انتهى
Shea Bell
Promethean Mixed Martial Arts
Oscar Reid The Griphouse BJJ Won by Submission - 01:01
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u60kg
(Day 1)
2 -22
انتهى
Mullen Fleming
Promethean Mixed Martial Arts
Gabor Pasturczak HMAC Inverness Won by Submission - 03:51
Juveniles Gi / Male / White / u65kg
(Day 1)
1-22
انتهى
Piers Glancy
Fighters Hive
Won by points - 05:00
John Lennie Fighters Hive
Juniors Gi / Male / Grey / Teen II (14 & 15 yrs) / u65kg
(Day 1)
2 -23
انتهى
Bastian Bernhard
HMAC Inverness
Marcus Webster JAX - Mixed Martial Arts Won by points - 04:00
Juniors Gi / Male / White / Teen I (12 & 13yrs) / u38kg
(Day 1)
2 -24
انتهى
Riley Reynolds
Promethean Mixed Martial Arts
Won by Submission - 02:56
William Paterson Higher Level BJJ
Juniors Gi / Male / White / Junior II (10 & 11yrs) / u38kg
(Day 1)
1-23
انتهى
Oscar Reid
The Griphouse BJJ
Won by Submission - 02:48
Fraser Mackay HMAC Inverness
Juveniles Gi / Male / White / u65kg
(Day 1)
1-24
انتهى
Piers Glancy
Fighters Hive
Oscar O'Neil Promethean Mixed Martial Arts Won by points - 05:00
Juveniles Gi / Male / White / u65kg
(Day 1)
1-25
انتهى
Oscar O'Neil
Promethean Mixed Martial Arts
Won by Submission - 04:34
John Lennie Fighters Hive
Juveniles Gi / Male / White / u75kg
(Day 1)
1-26
انتهى
Max Dawson
HMAC Inverness
Won by points - 05:00
Andrew Stoddart Urban Guerrillas
Juniors Gi / Male / Grey / Teen I (12 & 13yrs) / u46kg
(Day 1)
انتهى
Archie Davies
HMAC Inverness
Won by Walkover
Nathan Bishop Higher Level BJJ