Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Events
Rankings
About the UKBJJA
UKBJJA Website
Rankings 2024
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
United Kingdom Brazilian Jiu Jitsu Association
Events
Rankings
About the UKBJJA
UKBJJA Website
Rankings 2024
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
UKBJJA Scottish Nationals 2022
16 Apr - 17 Apr
Zarejestruj się
Info
rmacja
Uczestnicy
Walki
Drabinki
i Harmonogram
Wyniki
Zarejestruj się
Wyniki
Top listy
Ranking
Fastest Submission (Masters Male)
Ostatnio obliczone 2 godziny temu
Rankings
Fastest Submission (Masters Male)
1.
Jamie Halpin
D-Unit MMA
00:22
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
2.
Nikita Mitins
Dynamo Sambo
00:25
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
3.
Gary Muir
JAX - Mixed Martial Arts
00:35
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
4.
Niall Campbell
Playfair Jiu Jitsu
00:42
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Fergus Kildare
Rick Young´s Blackbelt Academy
01:24
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
6.
KEVIN MCALOON
SBG Moray
01:43
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
7.
Christopher Gregg
Ronin Grappling
01:45
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
8.
Barry Stevenson
Matt Holland Jiu Jitsu
01:50
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
9.
Carl Wraith
Matt Holland Jiu Jitsu Huntly
02:05
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
Wayne Robinson
Matt Holland Jiu Jitsu
02:07
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
2
0
11.
Dariusz Kohut
Mark Connor BJJ
02:09
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
1
12.
Ethan Beaumont
Matt Holland Jiu Jitsu
02:25
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
13.
Grzegorz Wojtalewski
SBG Aberdeen
03:04
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
14.
John Carr
Itaipava BJJ - Livingston
03:20
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Gavin Neilson
MNBJJ
03:31
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
16.
Ross Lavery
Hellfish BJJ
03:31
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
17.
Iain Scott
Promethean Mixed Martial Arts
03:33
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
18.
Garry Connelly
Origin BJJ Dundee
04:02
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
2
19.
Charles Goldwyre
Matt Holland Jiu Jitsu
04:09
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Unknown User
United Kingdom
04:42
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0